معرفی میز اپتیکی ضد ارتعاش سری هیبرید شرکت اینفورتکس

میز اپتیکی پنوماتیک ضد ارتعاش | شرکت اینفورتکس

میزهای اپتیکی ضد ارتعاش سری هیبرید شرکت اینفورتکس از ترکیب رویه میز اپتیکی ساخت شرکت هولمارک (Holmarc) و پایه های با سیستم پنوماتیک اکتیو (فعال) شرکت استندا (Standa) ساخته می شوند. این سری از میزهای اپتیکی پنوماتیک علاوه بر قیمت بسیار مناسب، از کیفیتی هم سطح با برترین میزهای اپتیکی ساخته شده در جهان برخوردارند.

تامین قطعات، گارانتی، خدمات پس از فروش، سرویس، حمل و نقل و نصب و راه اندازی این میزها به صورت کامل توسط شرکت اینفورتکس انجام می پذیرد و شما می توانید با خرید میزهای اپتیکی سری هیبرید شرکت اینفورتکس، سالیان طولانی از مزایای یک میز اپتیکی با کیفیت و قابل اطمینان بهره مند شوید. در ادامه ویژگی این میزهای اپتیکی در دو قسمت رویه میز اپتیکی و سیستم پنوماتیک تشریح خواهد شد.

 

رویه میز اپتیکی

رویه های میز اپتیکی دارای ساختار لانه زنبوری ساخت شرکت Holmarc سطحی محکم و پایدار را با شبکه ای از سوراخ های M6 که در فواصل ۲۵ میلی متر از یکدیگر قرار گرفته اند، فراهم می کند. هسته لانه زنبوری رویه ی میزهای اپتیکی از ورق آلومینیوم با ضخامت ۰٫۲۵ میلی متر ساخته شده است. اگر چه تخته های چوب فشرده به عنوان دیوارهای جانبی در اکثر موارد به علت ویژگی میراسازی ارتعاشات استفاده می شود، تولید میزهای اپتیکی با دیوارهای جانبی فولادی و آلومینیومی نیز امکان پذیر است. در این میز اپتیکی از اپوکسی نیمه جامد ضد ارتعاش برای ساخت هسته لانه زنبوری و همچنین برای اتصال لایه های بالا و پایین به هسته استفاده می شود. این اپوکسی اتصال دهنده ویژه به مقدار مشخصی ارتعاشات فرکانس پایین را، حتی بدون استفاده از پایه های ایزولاتور، جذب می کند. لازم به ذکر است که جذب ارتعاشات فرکانس پایین معمولا در میزهای اپتیکی با دشواری زیادی صورت می گیرد؛ با این وجود این میز به میزان قابل توجهی قادر به میراسازی این نوع از ارتعاشات است.

رویه میز اپتیکی (بنچ اپتیکی) محصول شرکت هولمارک (Holmarc) | شرکت اینفورتکس

در جدول زیر خلاصه ای از ویژگی های ساختاری رویه های میز اپتیکی بیان شده است.

[table id=1 /]

پایه های پنوماتیک ضد ارتعاش

پایه های ایزولاتور ارتعاش ۱VIS22 محصول شرکت Standa سیستمی ایده آل برای تجهیزات حساس به ارتعاش مانند میکروسکوپ ها، تداخل سنج ها و تجهیزات مشابه است. سطح رویه ی میزهای اپتیکی توسط پایه های پنوماتیک با کارایی بالای ۱VIS22 (یعنی فنر پنوماتیک با دمپر هیدرولیک) از سطح زمین و ارتعاشات آن ایزوله می شود. حداکثر بار قابل تحمل توسط هریک از پایه های ایزولاتور این سیستم ۱۰۰۰ کیلوگرم است.

این پایه ها توسط میکروسوییچ هایی بسیار حساس به زیر میز اپتیکی متصل می شوند و می توانند کوچک ترین تغییر ارتفاع در میز اپتیکی را با دقت ۰٫۳ میلی متر تشخیص داده و به صورت خودکار و هوشمند سطح میز را به ارتفاع قبلی بازگردانند.

پایه های پنوماتیک میز اپتیکی ضد ارتعاش | شرکت اینفورتکس

عملکرد این پایه ها نیازمند کمپرسور هوا است. کمپرسورهای قرار گرفته بر روی میزهای اپتیکی سری هیبرید شرکت اینفورتکس بسیار کم صدا و بدون ارتعاش هستند و به همین دلیل برای استفاده به عنوان منبع تغذیه هوای میزهای اپتیکی پنوماتیک ایده آل می باشند.

در نمودار زیر می توان میزان تاثیرگذاری این ایزولاتورهای ارتعاش را در فرکانس های مختلف مشاهده کرد.

 

پایه های پنوماتیک ضد ارتعاش میز اپتیکی | شرکت اینفورتکس

در جدول زیر خلاصه ای از ویژگی های پایه های ایزولاتور ارتعاش میز اپتیکی بیان شده است.

[table id=2 /]

 

ابعاد میزهای اپتیکی سری هیبرید اینفورتکس

میزهای اپتیکی سری هیبرید شرکت اینفورتکس در سایزهای موجود در جدول زیر قابل ارائه می باشند. سایزهای دیگر با توجه به نیاز مشتریان قابلیت سفارشی سازی را خواهند داشت.

[table id=3 /]
 

مطلب پیشنهادی: نمایندگی انحصاری فروش میزهای اپتیکی شرکت Jiangxi Liansheng Technology

 

[su_note note_color=”#eeeeee” text_color=”#333333″ radius=”3″ class=””]

مشتریان گرامی می‌توانند جهت تهیه انواع میز اپتیکی ضد ارتعاش با شرکت اینفورتکس در ارتباط باشند .

[/su_note]

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایید.استعلام قیمت
+