دستگاه آنالیز پرتابل XRF مدل Niton™ XL2 محصول ™Thermo Scientific

دستگاه آنالیز پرتابل XRF مدل Niton™ XL2 محصول ™Thermo Scientific | شرکت اینفورتکس

دستگاه آنالیز پرتابل XRF مدل Niton™ XL2 می تواند جهت تشخیص سریع و دقیق آلیاژها مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه می تواند به صورت غیر مخرب درصد وجود فلزات مختلف، از تیتانیوم گرفته تا نیکل، را در یک نمونه تشخیص دهد. در ویدیو زیر، عملکرد این دستگاه در تشخیص میزان فلزات مختلف در جواهرات نمایش داده شده است.

 

با دستگاه XRF پرتابل مدل مدل Niton™ XL2 نیازی نیست که کارایی را فدای سبک وزن بودن و سادگی استفاده از آن بکنید، زیرا دستگاه XRF پرتابل Niton™ XL2 تمام این ویژگی ها را دارا می باشد. استفاده از این دستگاه حتی برای افراد غیر حرفه ای نیز ساده است. یکی از بزرگترین مزایای دستگاه های آنالیز XRF، غیر مخرب بودن و ارائه نتایج به صورت آنی می باشد. صفحه نمایش این دستگاه رنگی و مجهز به تکنولوژی لمسی می باشد و در نور روز به راحتی می توان از آن استفاده کرد. توسط اتصالات USB و بلوتوث می توان ارتباط این دستگاه XRF پرتابل را با رایانه برقرار کرد.

 

مطلب پیشنهادی: معرفی دستگاه آنالیز آلیاژ XRF دستی مدل X-MET8000 محصول Hitachi

مطلب پیشنهادی: آنالیز فلوئورسانس اشعه ایکس (XRF)

مطلب پیشنهادی: آنالیز فلزات و شناسایی آلیاژها با سیستم های XRF پرتابل الیمپیوس

مطلب پیشنهادی: با انواع دستگاه آنالیز فلزات آشنا شوید

 

[su_note note_color=”#ff1188″ text_color=”#FFFFFF” radius=”3″ class=””]مشتریان گرامی می توانند جهت تهیه انواع دستگاه XRF پرتابل با شرکت اینفورتکس در ارتباط باشند.[/su_note]

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایید.استعلام قیمت
+