Micromeritics

نمایندگی میکرومریتیکس (Micromeritics) | شرکت اینفورتکس

در اوایل دهه ی ۱۹۶۰، یک دانشجوی فارغ التحصیل از انستیتو تکنولوژی جورجیا به نام Warren Hendrix به همراه استاد مشاورش دکتر Clyde Orr اولین آنالیزور گاز جذبی تمام فلزی قابل جابجایی را ساختند. چشم انداز آن ها ساخت دستگاهی بود که به وسیله ی آن هرکسی با مقدار کمی آموزش بتواند مساحت سطح مواد و ذرات را با استفاده از روش جذب گاز اندازه گیری کند.

این دو نفر دوسال پیش از این در زمان کار کردن روی یک پروژه تحقیقاتی که شامل اندازه گیری سطح ذرات با استفاده از تکنولوژی glass rack (یک فرآیند آهسته و خسته کننده و نیازمند به پایش مداوم) بود، به چنین دستگاهی احساس نیاز کردند. آن ها دریافتند که با دستگاه هایی با طراحی بهتر، می توانند پیچیدگی آنالیز ذرات را ساده سازی کنند و مزایای این علم را به صنعت منتقل کنند.

لغت “micromeritics” برای توصیف علم و تکنولوژی ذرات کوچک بکار برده می شود. این نام انتخابی واضح برای شرکت Micromeritics Instrument Corporation بود که در سال ۱۹۶۲ توسط Warren Hendrix و Clyde Orr تاسیس گردید. تولیدات شرکت micromeritics شامل آنالیزورهای مشخصات سطحی، اندازه ذرات و توپوگرافی سطح، دستگاه های اندازی گیری انرژی سطحی، تخلخل و تعداد ذرات و آنالیزور های حرارتی است.

 

مطلب پیشنهادی: با محصولات شرکت micromeritics بیشتر آشنا شوید

 

[su_note note_color=”#eeeeee” text_color=”#333333″ radius=”3″ class=””]

مشتریان گرامی می‌توانند جهت تهیه محصولات micromeritics با شرکت اینفورتکس در ارتباط باشند .

[/su_note]

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایید.استعلام قیمت
+