Malvern Panalytical

نمایندگی Malvern | شرکت اینفورتکس

فناوری های بکارگرفته شده توسط شرکت Malvern Panalytical در صنایع و سازمان های بسیاری توسط دانشمندان و مهندسان برای حل چالش های مرتبط با افزایش تولید، توسعه محصولات با کیفیت بالاتر و ارائه سریعتر آن ها به بازار مورد استفاده قرار گرفته است. محصولات شرکت Malvern Panalytical به کاربران کمک می کند تا درک بهتری از طیف وسیعی از مواد، از پروتئین ها گرفته تا پلیمرها، و از امولسیون های ناذرات گرفته تا سوسپانسیون ذرات، و پودرهای حجیم صنعتی و فلزات و مواد ساختمانی بدست آورند.
تکنولوژی این شرکت اجازه ی اندازه گیری پارامترهایی نظیر سایز ذرات، شکل و چگالی، ماهیت شیمیایی، پتانسیل زتا، بار پروتئین، وزن مولکولی، جرم و سازگاری، اندرکنش های بیومولکولی و پایداری، خواص رئولوژیکی، تراکم عنصری و ساختار کریستالوگرافیک را می دهد. مشخصه یابی قابل اطمینان و دقیق این خواص برای پیش بینی اینکه یک محصول در طول استفاده چه رفتاری را نشان می دهد و بهینه کردن کارکرد آن اساسی است.

 

مطلب پیشنهادی: با شرکت Malvern Panalytical بیشتر آشنا شوید

 

[su_note note_color=”#ff1188″ text_color=”#FFFFFF” radius=”3″ class=””]مشتریان گرامی می توانند جهت تهیه انواع محصولات شرکت Malvern Panalytical با شرکت اینفورتکس در ارتباط باشند.[/su_note]

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایید.استعلام قیمت
+