معرفی دوربین های تصویربرداری حرارتی E6 ،E5 ،E4 و E8 شرکت FLIR

دوربین های حرارتی (ترموگرافی - ترموویژن) شرکت فلیر (FLIR) | شرکت اینفورتکس
در این مطلب مجموعه دوربین های تصویربرداری حرارتی (ترموگرافی) مدل E6، E5، E4 و E8 شرکت FLIR معرفی می شوند و در مورد کاربردهای هر یک توضیح داده می شود.

 

 

دوربین حرارتی FLIR E4

دوربین ترموگرافی FLIR E4 در دو ورژن با وایفای و بدون وایفای ارائه می شود، هرچند قیمت هر دو مدل یکسان است. این دوربین ترموگرافی یک دوربین با کاربری ساده و جهت عیب یابی ساختمان ها، مدارهای الکتریکی و سیستم های مکانیکی است. یافتن مشکلات پنهان، خواندن دمای دقیق و تایید تعمیرات پس از اتمام کار توسط دتکتور فروسرخ ۸۰×۶۰ پیکسلی (۴۸۰۰ پیکسل) این دوربین به راحتی قابل انجام است. ناحیه طیفی این دوربین ۷٫۵ الی ۱۳ میکرومتر است.
در این ویدیو قابلیت های دوربین توموویژن FLIR E4 معرفی خواهد شد.

 

 دوربین حرارتی FLIR E5

دوربین ترموگرافی FLIR E5 نیز در دو ورژن با وایفای و بدون وایفای ارائه می شود و قیمت هر دو مدل یکسان است. این دوربین ترموگرافی یک دوربین بسیار قدرتمند جهت عیب یابی ساختمان ها، مدارهای الکتریکی و سیستم های مکانیکی است. یافتن مشکلات پنهان، خواندن سریع و دقیق دما بدون نیاز به اتصال به دستگاه مورد نظر توسط دتکتور فروسرخ ۱۲۰×۹۰ پیکسلی (۱۰۸۰۰ پیکسل) این دوربین به راحتی قابل انجام است. ناحیه طیفی این دوربین ۷٫۵ الی ۱۳ میکرومتر است.

 

دوربین حرارتی FLIR E6

این دوربین ترموویژن وسیله ی بازرسی گرمایی بسیار دقیق و قابل اعتمادی است. این دوربین با بهره گیری از تکنولوژی منحصر به فرد MSX شرکت فلیر می تواند تصاویر ترموگرافی دقیق را با تصاویر مرئی با جزئیات بالا ترکیب کند و در نهایت تصویری را نشان دهد که تشخیص اجزای قطعه در آن به راحتی امکان پذیر است. سیستم کاملا اتوماتیک و بدون فوکوس همراه با دتکتور فروسرخ ۱۶۰×۱۲۰ پیکسل (۱۹۲۰۰ پیکسل) می تواند بالاترین دقت ممکن را در اندازه گیری های مختلف برای کاربر فراهم سازد.

در این ویدیو قابلیت های دوربین توموویژن FLIR E6 معرفی خواهد شد.

 

دوربین حرارتی FLIR E8

دوربین حرارتی FLIR E8 یک دوربین با رزولوشن بالا و برای کاربردهایی مانند بازرسی سیستم های الکتریکی، مکانیکی و ساختمان ها است. این دوربین با رزولوشن بی نظیر ۷۶۸۰۰ پیکسلی (۳۲۰×۲۴۰) و فناوری پیشرفته ی MSX می تواند تصاویری با کیفیت بسیار بالا را خلق کند.

 

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایید.استعلام قیمت
+