معرفی طیف سنج رامان مدل Inspector 500 محصول SciAps

معرفی طیف سنج رامان مدل Inspector 500 محصول SciAps | شرکت اینفورتکس

طیف سنج های رامان سری Inspector 500 شرکت SciAps به لیزری با طول موج ۱۰۳۰ نانومتر مجهز شده اند تا برای نمونه هایی که فلوئورسانس بالایی را نشان می دهند، مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال نمونه هایی که از مولکول هایی پیچیده تشکیل شده اند و ی همچنین نمونه هایی که دارای ناخالصی هستند کاندیدهای مناسبی برای این اسپکترومتر رامان هستند. هرچند چنین نمونه هایی ممکن است طیف سنج های رامان سری Inspector 300 را به چالش بکشند، اما Inspector 500 پیک های رامان واضحی را برای این مواد نمایش خواهد داد. پایداری و سرعت تحلیل بالا و تولید گزارش و مدیریت داده های یکپارچه از ویژگی های این آنالیزور رامان است.

دستگاه آنالیز رامان | شرکت اینفورتکس

ایمنی و ارگونومی بالا

طیف سنج رامان مدل Inspector 500 دارای برترین ارگونومی در بین انواع طیف سنج رامان پرتابل است. طراحی این آنالیزور رامان به گونه ای است که برای تمام دست، از کوچک تا بزرگ و برای بانوان و آقایان به راحتی قابل کاربرد است و در هنگام استفاده حس تعادل مناسبی را به کاربر منتقل می کند. نتیجه یک آنالیزور رامان است که دارای کاربرد بسیار راحتی است و به صورت تک دست قابل استفاده است، برای همه نوع کاربری، با یا بدون دستکش.

تحلیل طیف رامان | شرکت اینفورتکس

دیگر از فلوئورسانس نترسید

طیف بالا مزیت استفاده از طیف سنج رامان Inspector 500 را در یک مورد دشوار برای نمونه هایی که دارای پاسخ فلوئورسانس بالا  به رامان هستند را نشان داده است. خط بنفش پاسخ به طول موج رامان متداول یعنی ۷۸۵ نانومتر است. پیک های رامان با مقدار زیاد فلوئورسانس موجود بسیار مبهم هستند. در عوض اندازه گیری صورت گرفته با اسپکترومتر رامان Inspector 500 (خط سبز) مقدار زیادی فلوئورسانس تولید نمی کند و در نتیجه امضای طیفی رامان واضحی را ایجاد می کند. بنابراین طیف سنج رامان Inspector 500 برای اقلیت کوچکی از مواد شامل مولکول های پیچیده و مواد با ناخالصی بالا انتخاب بهتری نسبت به طیف سنج های رامان استاندارد با لیزر ۷۸۵ نانومتر است.

 

مطلب پیشنهادی: دانلود بروشور اسپکترومتر رامان سری Inspector 500 محصول شرکت SciAps

مطلب پیشنهادی: کاربرد طیف سنج رامان مدل Inspector 500 محصول SciAps در داروسازی

مطلب پیشنهادی: یک اسپکترومتر چگونه کار می کند؟

 

[su_note note_color=”#ff1188″ text_color=”#FFFFFF” radius=”3″ class=””]مشتریان گرامی می توانند جهت تهیه انواع طیف سنج رامان با شرکت اینفورتکس در ارتباط باشند.[/su_note]

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایید.استعلام قیمت
+