معرفی مولتی متر دارای دوربین حرارتی فلیر مدل FLIR DM284

معرفی مولتی متر دارای دوربین حرارتی فلیر مدل FLIR DM284

مولتی متر دارای دوربین حرارتی مدل FLIR DM284 یک دستگاه ایده آل در زمینه های صنایع الکریکی ، الکترونیکی و نوری است. دستگاه DM284 یک مولتی متر دیجیتال با RMS حقیقی است که به یک دوربین ترموگرافی قدرتمند داخلی مجهز شده است. DM284 دارای یک لیزر پوینتر است که به شما کمک می کند مکان دقیق قطعه ای که نیاز به بازرسی دارد را پیدا کنید. سنسور تصویر برداری ترموگرافی ۱۲۰×۱۸۰ پیکسلی (۱۹۲۰۰ پیکسل) این دستگاه تصویری واضح و با جزئیات کامل از محل مورد نظر را به کاربر ارائه می دهد. مولتی متر دارای دوربین حرارتی فلیر مدل FLIR DM284 دارای ۱۸ تابع اندازه گیری است که هر چقدر هم یک مشکل جدی باشد، نتایج قابل اعتمادی را ارائه می کنند. به وسیله ی پروب های الکتریکی و حرارتی این دستگاه می توانید اندازه گیری های الکتریکی و گرمایی را به صورت همزمان انجام دهید.

 

 

طراحی هوشمندانه و کاربردی بودن این دستگاه در نگاه اول شما را شگفت زده خواهد کرد. این طراحی هوشمندانه از رابط کاربری مناسب گرفته تا مجهز بودن به لیزر پوینتر و نور LED برای کار در محیط های تاریک به چشم می خورد. با استفاده از صفحه نمایش رنگی ۲٫۸ اینچی این دستگاه، الگوی حرارتی اجسام به صورت کامل قابل مشاهده است. این دستگاه تمامی آن چیزی که از یک مولتی متر حرفه ای انتظار دارید را برآورده کرده است.

وزن این دستگاه برابر با ۵۳۷ گرم می باشد و تست های ضربه با رها سازی آن از ارتفاع ۳ متری به صورت کاملا موفق انجام شده است. دوربین ترموگرافی این مولتی متر می تواند محدوده ی دمایی ۱۰- الی ۱۵۰ درجه سانتی گراد را با دقت ۳ درجه سانتی گراد نمایش دهد.

 

مطلب پیشنهادی: اصول ترموگرافی فروسرخ

مطلب پیشنهادی: کاربردهای دوربین حرارتی FLIR ONE Pro

 

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایید.استعلام قیمت
+