کاربردهای دوربین حرارتی FLIR ONE

کاربردهای دوربین حرارتی FLIR ONE | شرکت اینفورتکس

دوربین گوشی های هوشمند قادر به ثبت تصاویر محیط اطراف با کیفیت بالایی هستند. اما این دوربین ها، تنها در طول موج های مرئی قادر به فعالیت هستند و در محیط های تاریک، کارایی خاصی ندارند. شرکت FLIR، که یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان دوربین های ترموگرافی در سطح جهان است، برای این مشکل راه حلی را در نظر گرفته است. دوربین های حرارتی (ترموگرافی) مدل FLIR ONE و FLIR ONE Pro نسل جدیدی از دوربین های ترموویژن شرکت FLIR هستند. این دوربین ها با قیمت بسیار مناسب و سادگی استفاده و حمل، به گزینه ای ایده آل جهت کاربری های عمومی تبدیل شده اند. به عنوان مثال در هنگام بررسی یک ساختمان، دوربین های ترموگرافی می توانند مکان نشتی لوله های آب گرم و یا آب سرد، و همچنین مکان هایی که عایق بندی ساختمان در آن ها به خوبی انجام نشده و برون رفت سرما یا گرما وجود دارد را شناسایی کنند.

دوربین حرارتی FLIR ONE دارای دو دوربین مجزا است. یکی از دوربین ها با سنسور IR و دیگری با سنسور مرئی به ضبط تصاویر می پردازند. همچنین به همراه این دوربین، اپلیکیشنی ارائه می شود که با نصب بر روی گوشی هوشمند، تصاویر بدست آمده از این دو دوربین را با هم ادغام می کند تا تصویری با جزئیات برای کاربر به نمایش درآید.

تبدیل گوشی هوشمند به دوربین حرارتی (ترموگرافی) با Flir One | شرکت اینفورتکس

تبدیل گوشی هوشمند به دوربین حرارتی (ترموویژن) با Flir One | شرکت اینفورتکس

از قابلیت های جالب این اپلیکیشن می توان به توانایی انتخاب یک نقطه از تصویر و آگاهی از دمای آن نقطه به صورت مجزا اشاره کرد. همچنین می توان در تنظیمات اپلیکیشن بازه ی دمایی خاصی را تعریف کرد تا تنها اجسامی که در دمایی در آن بازه دارند مشخص شوند.

 

 

مطلب پیشنهادی: کاربردهای دوربین حرارتی FLIR ONE PRO

مطلب پیشنهادی: با شرکت FLIR آشنا شوید

 

[su_note note_color=”#eeeeee” text_color=”#333333″ radius=”3″ class=””]

مشتریان گرامی می‌توانند جهت تهیه انواع دوربین ترموگرافی با شرکت اینفورتکس در ارتباط باشند .

[/su_note]

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایید.استعلام قیمت
+