معرفی اسپکترومتر FTIR از راه دور مدل EM 27 محصول Bruker

معرفی اسپکترومتر FTIR از راه دور مدل EM 27 محصول Bruker | شرکت اینفورتکس

سیستم پایش محیطی EM27 یک اسپکترومتر تبدیل فوریه فروسرخ (FT-IR) مسیر باز است که برای آشکارسازی مواد شیمیایی اتمسفر از راه دور طراحی و بهینه سازی شده است. به علت دقت بالا، پایداری مکانیکی و سرعت مناسب، این سیستم برای محدوده ی وسیعی از کاربردها، از پایش وضعیت هوا در محیط های صنعتی گرفته تا تحقیقات دانشگاهی ایده آل است.

اسپکترومتر FTIR از راه دور | شرکت اینفورتکس

تحلیل اسپکتروسکوپیک گازهای داخل یک آتشفشان توسط اسپکترومتر FTIR از راه دور مدل EM 27

 

با تداخل سنج اثبات شده ی RockSolidTM بروکر و طراحی جدید ماژول سنسور، این سیستم در برابر شوک های مکانیکی و ارتعاشات بسیار مقاوم است و در شرایط محیطی متغیر می تواند هم خطی خود را حفظ کند. یک منبع کالیبراسیون داخلی نیز کالیبراسیون رادیومتریک اتوماتیک را فراهم می کند. این سیستم برای کار در شرایط محیطی سخت طراحی شده است و می تواند اندازه گیری را به صورت آنلاین انجام دهد.

برای اسپکتروسکوپی جذب خورشیدی مدل جدید و پرتابل EM27/SUN توسعه یافته است که امکان اندازه گیری دقیق را با زیرساخت های اندک فراهم می سازد.

 

مطلب پیشنهادی: معرفی میکروسکوپ FTIR مدل Cary 610 و Cary 620 ساخت Agilent

 

[su_note note_color=”#ff1188″ text_color=”#FFFFFF” radius=”3″ class=””]مشتریان گرامی می توانند جهت تهیه انواع اسپکترومترهای FTIR شرکت بروکر با شرکت اینفورتکس در ارتباط باشند.[/su_note]

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایید.استعلام قیمت
+