تماس با ما

شرکت ایفورتکس

شرکت اینفورتکس به عنوان یکی خوشنام ترین تامین کننده های تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی، با گستره ای وسیع از برترین برندهای تولید کننده محصولات با فناوری بالا در ارتباط است و همواره برای مشتریان تجربه ی یک خرید موفق، تخصصی و هدفمند را تداعی می کند. تامین سریع، قیمت های منطقی و مشاوره های تخصصی فنی و بازرگانی سه اصل اولیه است که اینفورتکس از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هر روز، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش و تامین کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.

گستره‌ای به وسعت تجهیزات تست و آنالیز صنعتی (مانند انواع دوربین ترموگرافی و ترموویژن، انواع دستگاه XRF پرتابل و رومیزی، انواع دستگاه XRD رومیزی، انواع تجهیزات مخابرات نوری مانند فیبر نوری، دستگاه فیوژن اسپلایسر و …)، تجهیزات آزمایشگاهی پژوهشی (مانند انوع دستگاه کروماتوگرافی مایع و گازی، انواع میز اپتیکی ضد ارتعاش، اسیلوسکوپ، پروب ۴ نقطه، انواع لیزرهای صنعتی پیوسته و پالسی، انواع اسپکترومتر و اسپکتروفتومتر، انواع طیف سنج های جرمی، پاورمتر و انرژی متر لیزر، دستگاه اندازه گیری نقطه اشتعال  و …)، از برندهای متنوع، متعدد و سرشناس جهانی همچون فلیر، اجیلنت، پرکین المر، هاماماتسو، فوجیکورا، المپیوس، تورلبز، نیوپورت، ادموند اپتیکس، شیمادزو، بروکر، ویشای، فلوک، میتوتویو، استندا، اسپکترو، آکسفورد اینسترومنتس، هیتاچی و … .

 

ایمیل:

info@in4tex.com

 

کانال تلگرام:

@in4tex

 

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود جهت واردات، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

استعلام قیمت

لطفا توجه فرمایید که شرکت اینفورتکس به هیچ عنوان محصولات آزمایشگاهی و صنعتی را موجود نمی کند. اینفورتکس تنها در زمینه واردات تجهیزات صنعتی و آزمایشگاهی به سفارش مشتریان فعال است.

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایید.استعلام قیمت
+