اسپکتروفتومتر چند زاویه ای پرتابل CM-M6 محصول KONICA MINOLTA

اسپکتروفتومتر چند زاویه ای پرتابل CM-M6 محصول KONICA MINOLTA | شرکت اینفورتکس

اسپکتروفتومتر CM-M6 یک اسپکتروفتومتر پرتابل چند زاویه ای که به صورت خاص برای اندازه گیری رنگ فلزات، مانند پوشش های مرواریدی که می توانند تغییر بصری قابل ملاحظه ای را به توجه به جهت دید ایجاد کنند، طراحی شده است. این دستگاه از یک سیستم دو مسیره ی نوردهی منحصر بفرد و ثبت اختراع شده بهره می برد و با نوردهی ۴۵ درجه ای، ۶ زاویه ی مشاهده (°۱۵-/°۱۵/°۲۵/°۷۵/°۱۱۰) را برای اندازه گیری دقیق نقاط رنگ شده در خط تولید اتومبیل ها فراهم می سازد.

 

 

این سیستم اندازه گیری اپتیکی ثبت اختراع شده و جدید، جهت ایجاد نتایج دقیق و پایدار حتی در سطوح انحنادار بهینه شده است. بنابراین نمونه هایی مانند ضربه گیرهای جلو و عقب، بدنه ی آینه ی ماشین و دستگیره ی درها می تواند به صورت سریع، دقیق و تکرار پذیر مورد آزمایش قرار گیرد. ساختار عمودی، پرتابل و سبک این اسپکتروفتومتر برای در دست گرفتن توسط یک یا دو دست مناسب است و می توان مکانیابی آسان توسط آن را در حالی که پنل نمایشگر رنگی با رزولوشن بالای این اسپکتروفتومتر در زاویه ی مناسبی نسبت به کاربر قرار گرفته است را تضمین کرد.

 

مطلب پیشنهادی: معرفی اسپکترومتر HR4000 محصول Ocean Optics

مطلب پیشنهادی: معرفی اسپکتروفتومتر مدل Cary 7000 محصول اجیلنت

 

[su_note note_color=”#ff1188″ text_color=”#FFFFFF” radius=”3″ class=””]مشتریان گرامی می توانند جهت تهیه انواع دستگاه اسپکتروفتومتر پرتابل با شرکت اینفورتکس در ارتباط باشند.[/su_note]

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایید.استعلام قیمت
+