معرفی اسپکتروفتومتر UV-Vis-NIR مدل Cary 5000 ساخت اجیلنت

معرفی اسپکتروفتومتر UV-Vis-NIR مدل Cary 5000 ساخت اجیلنت | شرکت اینفورتکس

اسپکتروفتومتر UV-Vis-NIR مدل Cary 5000 شرکت اجیلنت یک اسپکتروفتومتر عالی با عملکرد فوتومتریک مناسب در محدوده طول موجی ۱۷۵ الی ۳۳۰۰ نانومتر است. با بکارگیری یک دتکتور PbSmart، این اسپکتروفتومتر توانسته ناحیه اندازه گیری را به طول موج ۳۳۰۰ نانومتر گسترش دهد و به گزینه ای ایده آل برای مطالعات علم مواد تبدیل شود. با استفاده از نرم افزار the Cary WinUV که یک نرم افزار مدولار تحت ویندوز است، انجام فرآیند آنالیز و کنترل مجموعه ای از لوازم جانبی میسر شده است. محفظه ی نمونه ی بزرگ این اسپکتروفوتومتر می تواند جهت نگهداری از لوازم جانبی بزرگ و کره های انتگرال گیر در بازتاب های طیفی گسترش داده شود.
با استفاده از مکانیزم LockDown تعبیه شده در این دستگاه امکان تعویض سریع و آسان لوازم جانبی و در نتیجه ایجاد نتایجی تکرار پذیر و دقیق برای کاربر فراهم شده است. از مشخصات این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

🔴 ناحیه طول موجی گسترده ی ۱۷۵ تا ۳۳۰۰ نانومتری
🔴 مجهز به عرض شکاف متغیر
🔴 محفظه ی بزرگ نمونه
🔴 توان نوری بیشینه
🔴 کمترین میزان نویز در حین آنالیز
🔴 بازه ی دینامیکی گسترده شده
🔴 مجهز به پمپاژ نیتروژن
🔴 دارای نرم افزار WinUV

دستگاه های اسپکتروفتومتر UV-Vis-NIR سری های Cary4000/5000/6000i ساخت شرکت اجیلنت، دستگاه هایی بسیار دقیق و انعطاف پذیر هستند که برای بازه ی گسترده ای از آنالیزهای تحقیقاتی طراحی شده اند.

 

مطلب پیشنهادی: معرفی اسپکتروفتومتر مدل Cary 7000 محصول اجیلنت

 

دستگاه اسپکتروفتومتر UV-Vis Cary 4000، در بازه ی طول موجی ۱۷۵ تا ۹۰۰ نانومتر کار می کند و دارای استاندارد های تنظیم شده برای نویز فوتومتریک و خطی شدن است. اسن اسپکتروفتومتر دقت منحصر به فردی را در طیف UV-Vis در اختیار کاربرانش قرار می دهد. این اسپکتروفتومتر UV-Vis برای امور تحقیقاتی در آزمایشگاه مواد مطلوب بوده و در صدر جدول راه حل های صنعتی برای حل مشکلات مربوط به تحقیقات بیولوژیکی می باشد.

اسپکتروفتومتر UV-Vis-NIR Cary 5000 با ترکیب تکنولوژی PmSmart و طراحی اپتیکی بی نظیری ساخته شده است. این دستگاه در بازه ی طول موجی ۱۷۵ تا ۳۳۰۰ نانومتر کار کرده و تنها به یک دتکتور برای افزایش نمایش داده ها تا نواحی NIR نیاز دارد.

اسپکتروفتومتر UV-Vis-NIR Cary 6000i در بازه ی طول موجی ۱۷۵ تا ۱۸۰۰ نانومتر کار می کند. این دستگاه حاوی دتکتور InGaAs بوده که برای امواج کوچک NIR بهینه شده و دقت بی نظیری را در ناحیه ی طول موجی ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ نانومتر به همراه می آورد. نمایشی را که این اسپکتروفتومتر UV-Vis-NIR در ناحیه ی NIR دارد، توسط هیچ دستگاهی قابل عرضه نیست.

 

مطلب پیشنهادی: معرفی اسپکترومتر HR4000 محصول Ocean Optics

 

مد سیگنال به نویز اسپکتروفتومتر UV-Vis مد اسکن بی نظیری است که تنها در دستگاه های ساخت شرکت اجیلنت دیده می شود. این مد به شما اجازه ی کنترل دقتی که در حین اسکن مد نظر دارید را می دهد. این تکنیک برای نمونه هایی که میزان جذبشان در طول آنالیز متفاوت است، مناسب می باشد. این مد زمان اسکن را تا میزان ۵۰ درصد کاهش می دهد چرا که سرعت اسکن در نواحی پر انرژی افزایش پیدا کرده و میانگین سیگنال هم زمانی که انرژی کم باشد، افزایش می یابد.

با اجتناب از زمان مصرف نمونه و استفاده از محلول های استاندارد، این سری از دستگاه های اسپکتروفتومتر UV-Vis قادر به آنالیز چالش برانگیزترین نمونه ها هستند. این دستگاه ها گسترده ترین بازه ی فوتومتریک موجود را در اختیار کاربرانشان قرار داده و وسیع ترین بازه ی طول موجی را با میزان جذب ۸  از UV-Vis تا NIR، تحت پوشش دارد.

 

مطلب پیشنهادی: یک اسپکترومتر چگونه کار می کند؟

 

[su_note note_color=”#ff1188″ text_color=”#FFFFFF” radius=”3″ class=””]مشتریان گرامی می توانند جهت تهیه انواع اسپکتروفتومترهای شرکت Agilent با شرکت اینفورتکس در ارتباط باشند.[/su_note]

لطفا جهت استعلام قیمت محصولات مورد نظر خود از این قسمت اقدام نمایید.استعلام قیمت
+